7 Eylül 2010 Salı

Sözleşmeli personel alımları

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 36’ncı maddesinde belirtilen sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki unvanlarda çalıştırılmak üzere, merkezi yerleştirmeyle anılan Kanun’un 4/B maddesine göre sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.
BAŞVURU BİLGİLERİDetaylı bilgi, ÖSYM tarafından www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olan KPSS – 2010/5 Tercih Kılavuzunda bulunmaktadır.

Adaylar tercihlerini, 23 – 28 Haziran 2010 tarihleri arasında ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olan kılavuzda yer alan kurallara göre internet üzerinden kendileri yapacaklardır.

ÖSYM’ye veya Bakanlığımıza posta yoluyla gönderilen ya da elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır.

KPSS – 2010/5 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların, daha sonra herhangi bir mağduriyet yaşamamaları amacıyla bu kılavuzu dikkatle incelemeleri ve kurallara uygun olarak tercihlerini yapmaları gerekmektedir.

Yerleştirme sonuçlarının ÖSYM tarafından açıklanmasını müteakiben, göreve başlama işlemleri hakkında http://personel.saglik.gov.tr internet adresinde ayrıca duyuru yapılacaktır.

http://personel.saglik.gov.tr/sozlesmeli-personel-alimi-id2381-26.html alıntıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder